MUŽI A - VYUŽITÁ PŘESILOVKA
MUŽI A - VYUŽITÁ PŘESILOVKA
20. 09. 2021

MUŽI A - VYUŽITÁ PŘESILOVKA

SLAVOJ PODOLÍ - FC PŘEDNÍ KOPANINA 3:0 (0:0)

Podolí - Přední Kopanina 3:0 (0:0)
Branky: 62. Jeník, 64. Kocour, 83. Janoušek. ŽK: 6. Rosendorf - 23. Scherreich, 81. vedoucí mužstva Koloušek. ČK: 34. Ptáček (Kopanina) Rozhodčí: Zima - Šmakal, Borodáč. Diváků: 63.
Podolí: Bartoš - Němeček, Bednář, Štrajt, Čmelík (46. Kocour) - Šumník - Podobský (89. Pokorný), Rosendorf (86. Schätz), Janoušek, Jeník (87. Sitta) - Hrubý. Trenér: Petr Majer.
Přední Kopanina: Pospíšil - Veleba (74. Vostracký), Tržický, Škarda, Huleš - Krejčí, Mainolfi, Scherreich (66. Hajný), Nejeschleba (46. Spizzirri) - Urban (81. A. Vágner), Ptáček. Trenér: Daniel Vott.

Hlasy trenérů
Petr Majer (Podolí): „Pro nás jsou to krásné tři body, s Přední Kopaninou se nevyhrává každý den. Soupeř měl v první i druhé půli řadu šancí, ale v koncovce se mu nedařilo. Po vyloučení jsme si mysleli, že to přijde samo a byli jsme rádi, že jsme neinkasovali. Až ve druhé půli už jsme se gólově začali prosazovat, nakonec je z toho krásné vítězství. Jsme spokojení, této výhry si moc cením.”
Daniel Vott (Přední Kopanina): „Výsledek je zklamání, ale bohužel jsme si ten zápas prohráli sami. Zaprvé pro nás nesmyslnou červenou kartou. Nejsem si jistý, jestli to měla být rovnou červená. Bohužel i přesto jsme měli dost příležitostí na to, abychom zápas zvládli a vyhráli ho. Podolí své šance dalo, dostali jsme lekci z efektivity, proto vyhráli oni. Výsledek neodpovídá průběhu, ale v důsledku je to jedno. Prostě jsme prohráli, a to mě mrzí.”

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ