MUŽI A - DALŠÍ BOD Z ÚJEZDA
MUŽI A - DALŠÍ BOD Z ÚJEZDA
23. 08. 2021

MUŽI A - DALŠÍ BOD Z ÚJEZDA

FK ÚJEZD NAD LESY - AFK SLAVOJ PODOLÍ 2:2 (1:0)

Újezd nad Lesy - Podolí 2:2 (1:0)
Branky: 10. Hadaščok, 50. Hlubuček - 62. Bednář, 64. Jeník. ŽK: 80. Chumlen, 84. Novotný, 88. Příhoda, 90.+2 Bouška - 52. Rosendorf, 66. Brezina, 79. Podobský. Rozhodčí: Šaróka - Gryc, Irak. Diváků: 100.
Újezd nad Lesy: Pecho - Heteš, Příhoda, Novotný, Šimek - Hlubuček, Vít, Veselovský (61. Cikhart), Koryta (66. Bouška), Chumlen - Hadaščok. Trenér: Josef Šimek.
Podolí: Bartoš - Sulek, Bednář, Brož, (57. Hrubý), Šumník - Podobský, Rosendorf, Janoušek, Krob - Štrajt (46. Jeník), Brezina (72. Pokorný). Trenér: Petr Majer.

Hlasy trenérů
Josef Šimek (Újezd nad Lesy): „Podobný zápas jako jsme odehráli ve středu. Vedeme a pak si v půlce druhé půle necháme dát dva góly. Místo toho, abychom si to uhráli, přidali třeba třetí gól a rozhodli to, tak zase přicházíme o body. Je to velká škoda. Měli jsme to hezky rozehrané a pak taková ztráta. Rozdíl mezi bodem za remízu a třemi za výhru je prostě velký."
Petr Majer (Podolí): „Jsem nespokojený, ne s výsledkem, ale s tím, co jsme předvedli za hru. To byl špatný výkon, takový mdlý, bezkrevný. Remíza je nakonec zasloužená. Prohrávali jsme 2:0, potom jsme to dorovnali. Nakonec se to mohlo překlopit na jednu i druhou stranu. Remíza je spravedlivá pro oba, ale pro nás je to málo.”

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ