MUŽI A - BOD Z ÚJEZDA
MUŽI A - BOD Z ÚJEZDA
19. 08. 2021

MUŽI A - BOD Z ÚJEZDA

SK ÚJEZD P4 - SLAVOJ PODOLÍ 1:1(0:1)

Újezd Praha 4 - Podolí 1:1 (0:1)
Branky: 46. Štefan - 30. Šumník. ŽK: 56. Běhounek, 68. Janků, 82. Pěnkava, 85. Valeš - 71. Bednář, 73. Rosendorf. Rozhodčí: Zima - Kučera, Mičko. Diváků: 70.
Újezd Praha 4: Ježek - Janků, Malčánek, Pěnkava, Tomaides - Jeřábek (46. Daňhel), Vrabec, Kaiser (46. Štefan), Špaček (46. Valeš) - Běhounek, Doležel (46. Řezníček). Trenér: Karel Jeřábek.
Podolí: Bartoš - Sulek, Bednář, Brož, Vlasák (34. Hrubý) - Šumník - Podobský, Rosendorf, Kocour, Krob - Štrajt. Trenér: Petr Majer.

Hlasy trenérů
Karel Jeřábek (Újezd Praha 4): „První poločas jsme naprosto prospali a z jediné své šance nám soupeř dal gól. Po přestávce jsme vystřídali čtyři hráče a  soupeře jsme nepustili za půlku. Bohužel jsme to tam z řady šancí nedokázali dotlačit ani z metru. Hosté to dvakrát vykopávali z lajny. Tlak jsme měli drtivý, ale vítězný gól se nám vstřelit nepodařilo. Podolí byl asi nejslabší soupeř, na kterého jsme zatím narazili.”
Petr Majer (Podolí): „Bod nakonec bereme. První půli to bylo celkem vyrovnané. Na Újezdě se nehraje dobře, protože je to hodně soubojové. Jsou tam nákopy, hraje se hodně silový fotbal. Dostali jsme se do vedení a o půli jsme jsme si říkali, že přijde tlak. Bohužel hned v první minutě jsme inkasovali hodně sporný gól. Domácí nás hodně tlačili, takže ten bod bereme.”

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ