U-17 PRVNÍ VÝHRA
23. 09. 2014

Suchdol - Slavoj Podolí 2:7
Podolí - Dolní Chabry

Druhý zápas v sezóně jsme hráli na domácím hřišti. Soupeřem byl tým reprezentující Dolní Chabry. Soupeř hrál aktivně od začátku a nám se nedařila kombinace. Díky tomu jsme ztrácely zbytečně míče, takže protihráči měli dost šancí. Poprvé se prosadili z penalty v 11. minutě, kterou proměnily. Ve 20. minutě jsme sami sebe špatnou rozehrávkou dostali pod tlak a soupeř toho využil. Ve 28. minutě jsme sníili na 2:1 díky Vóžovi. Dodruhého poločasu jsem chtěl po klucích, aby zvýšili aktivitu a snažili se o vyrovnání. V těchto chvílích jsme byli lepší, bohužel tempo jsme neudrželi a dostali jsme další gól. Zápas jsme prohráli, protože nás soupeř přetlačil v soubojích, lépe kombinoval a byl efektivnější v koncovce.

Suchdol - Podolí

Třetí zápas v sezóně se odehrál na hřišti Slavoje Suchdol. Zápas začal velmi dobře, protože hned v 7. minutě se trefil Vóža. Suchdol vyrovnal po naší nedůrazné hře při bránění. Hned za minutu se trefil kapitán Tony a od té doby už nebylo pochyb, kdo vyhraje. Ve 23. a 40. minutě se trefil Kali a tak jsme vyhráli poločas 4:1. V druhém poločase dal gól z 35m Luky a Vóža dokončil hatttrick. Zápas skončil 2:7 pro Podolí. Kluky musím pochválit, protože hráli fotbal, ale bylo tam i nasazení a byli jsme lepší v osobních soubojích.