MUŽI A - PRVNÍ JARNÍ ZTRÁTA
MUŽI A - PRVNÍ JARNÍ ZTRÁTA
31. 05. 2018

MUŽI A - PRVNÍ JARNÍ ZTRÁTA

SC RADOTÍN - SLAVOJ PODOLÍ 2:2 (1:1)

K utkání 23. kola jsme v sobotu 26. května zajížděli na hřiště Radotína, který se v posledních zápasech zdál být ve velmi dobré formě a po vysoké výhře na Zlíchově byl určitě i velmi dobře naladěn.

                Trenérem jsme byli v připravováni na silné stránky soupeře, nicméně jsme začali, jak kdybychom před zápasem snad ani neposlouchali. Hned v 1. minutě přišel nákop za naši obranu, kde míč převzal domácí rychlík Doležal, jen za cenu faulu a žluté karty ho před vápnem zastavil Zezula. Následný přímý kop zpoza vápna byl zblokován zdí. Poté jsme se snažili převzít otěže hry, kombinovali jsme, ale do zakončení jsme se nedostávali, zatímco domácí se snažili dostat do šancí dlouhými nákopy za obranu na dva velmi rychlé hráče. Až ve 13. minutě Mráček skvělou individuální našel mezírku v obraně domácích a střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci.

                O 4 minuty později přišel další nákop domácích za naši obranu, Doležala už nikdo nezastavil a ten poslal míč kolem vyběhnuvšího Vondrky, 1:1. Poté se hra uklidnila, my se snažili dostat se na dostřel kombinací, ale bez většího úspěchu, i domácí dali míč více na zem a když přišel dlouhý míč, tak ho sbírali stopeři. Do poločasu stojí za zmínku průniková přihrávka na Lukáše Svobodu, který postupoval sám na branku, ale než stačil zpracovat míč, už byl moc blízko a nastřelil jen brankáře. Poté se Janovský dostal z levé strany k míči, jeho střílený přízemní centr ale trestuhodně prošel malým vápnem, a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu.

                Do druhé půle jsme nastoupili lépe než do první, ale hned po 4 minutách jsme ztratili míč, přišel nákop, zajímavý souboj, který rozhodčí pustil, míč se tak dostal k útočníkovi domácích, ten se dostal do vápna a neatakován v situaci 2 na 2 možná centroval, možná si všiml, že Vondrka je trochu výše, každopádně míč zapadl za zadní tyč a my prohrávali 2:1. Po tomto momentu jsme soupeře konečně zatlačili více před jeho branku, střídající Svoboda se uvedl tvrdou střelou nad.

                V 70. minutě Hruška prostrčil míč do vápna na Jůzka, ten nezaváhal a prostřelil gólmana. Od té doby už domácí jen bránili, my jsme ovšem nebyli schopni dosáhnout 3. gólu, Hrubý hlavičkoval z malého vápna vedle, přízemní střelu Hrušku vykopl brankář pravou nohou a další Hruškova střela mířila jen těsně nad. Ve finále pro nás mohl zápas dopadnout ještě hůře, když v nastavení utekl naší obraně domácí útočník, tváří v tvář Vondrkovi naštěstí pro nás neuspěl.

                V zápase, který mohl skončit jakkoliv, přišla naše první jarní ztráta. Čekají nás poslední 3 zápasy, před kterými máme 4 bodový náskok na Újezd P4. V sobotu 2. června od 10:15 nás čeká domácí zápas s 1999 Praha.

 

Góly:     13. Mráček

                70. Jůzek

Sestava:

Mi. Vondrka – Ma. Vondrka, K. Kristen, M. Zezula, V. Vlasák – M. Bednář, L. Janovský, V. Hruška, O. Mráček, L. Svoboda – R. Jůzek

Střídání:               53. J. Svoboda za M. Zezula

                               62. S. Hellingman za L. Svoboda

                               76. J. Hrubý za V. Vlasák

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ