MUŽI A - DŮLEŽITÉ BODY
MUŽI A - DŮLEŽITÉ BODY
11. 10. 2017

MUŽI A - DŮLEŽITÉ BODY

SLAVOJ PODOLÍ - SOKOL LIPENCE 4:2 (2:1)

Důležitý jsou body a na ostatní se… zaměříme příště

Ztrátu v podobě remízy na Zlíchově bylo potřeba hodit za hlavu a soustředit se na zápas s Lipencemi. Nastoupili jsme v sestavě: Michal Vondrka – Sean Hellingman, Karel Kristen, Martin Bednář, Marek Šumník – Martin Brož – Vojtěch Vlasák, Václav Hruška, Ondřej Mráček, Matěj Vondrka – Jan Svoboda. Nabitá lavička se také průběhu zápasu dostala na hřiště. Mezi náhradníky byli Tomáš Strnad, Jiří Hrubý, Lukáš Janovský a Lukáš Malý.

Ráno bylo prosluněné přesto studené, ještě chladněji bylo po obdržení branky hned v úvodu. Naštěstí nás gól nijak nepožil a my jsme se pustili do nápravy okamžitě. Bohužel byly naše akce často zmařeny ofsajdovým postavením. Počet ofsajdů byl tak vysoký, že i Filippo Inzaghi by se styděl.

Díky naší aktivní hře přišel v průběhu první půle nešvar před bránou a po faulu na Jana Svobodu se kopala penalta, ke které se postavil a suverénně ji proměnil Václav Hruška. Je potřeba říct, že velký podíl na výhře má náš hrající gólman, dokonce náhradní, Marek Šumník. V tomto utkání byl ústřední postavou. Asistoval u druhé branky, kterou vstřelil Jan Svoboda. Hra příliš krásných fotbalových okamžiků nepřinesla, proto se přesuňme k třetí brance.

Na 3:1 zvýšil skóre Martin Brož. Situaci, která brance předcházela, by se dala popsat asi takto: Martin Brož dostal nahrávku a najednou se obrana rozestoupila a hráč se objevil sám před brankářem, který byl očividně situací zaskočen, a pak přišlo chladnokrevné zakončení.

Do karet nám také hrál fakt, že vystupovaní a slovník hráčů Lipenců byl velmi primitivní a rozhodčí neměl pro jejich prosté (sprosté) chování pochopení. Odměna přišla v podobě několika žlutých karet. Vrcholem byla červená karta za… (s ohledem na to, že tento článek budou číst čtenáři mladší 18 let, nemůžeme vyloučeného hráče citovat)… nesportovní chování.

Ledová sprcha nás zchladila i po druhé, když jsme inkasovali druhou branku. Opět nás to nepoložilo a soupeři jsme to vrátili. Čtvrtý a zároveň poslední gól vstřelil Marek Šumník, který jen podtrhl svůj výborný výkon.

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ