U15 - CENNÁ VÝHRA NA ÚJEZDĚ
12. 09. 2017

FK ÚJEZD NAD LESY - SLAVOJ PODOLÍ 0:3 (0:2)

Tuto sobotu nám začala nová sezóna, ve které budou starší žáci opět nastupovat v rámci pražského přeboru. Trenérský štáb si po poradě se svým týmem nastavil tyto cíle: zisk titulu, postup do vyšší soutěže a v neposlední řadě zaujmout své diváky atraktivní fotbalovou podívanou.

Úvodní utkání jsme odehráli na hřišti Újezdu nad Lesy, kde jsme doposud snad nikdy nevyhráli. Jednoznačným úkolem bylo tuto statistiku změnit a vstoupit do soutěže vítězně. Začátek utkání byl ve znamení našeho místy až drtivého tlaku a zahazování jedné šance za druhou. Úvodní branka v podání Dana a následná fotbalová lahůdka v podání Michala nás poslala do poločasového vedení 2:0. Druhou půli jsme si následně zkušeně pohlídali a po brance Hoanga zaslouženě zvítězili 3:0.

Vstup do soutěže jsme tedy zvládli a navíc po velice kvalitním výkonu. Už v sobotu náš čeká zatím stoprocentní Libuš a všichni fanoušci dobrého fotbalu jsou srdečně zváni na Kavčí hory.

Góly: Vrzal Daniel, Novák Michal, Tran Luu Hoang