U17 - ZASLOUŽENÁ VÝHRA
18. 09. 2016

SOKOL LIPENCE - SLAVOJ PODOLÍ 1:2 (1:2)
Ve druhém kole jsme chtěli napravit domácí záváhání a připsat si první výhru.
Hned první akce domácích skončila gólem, naštěstí to byl poslední problém, který jsme nedokázali vyřešit. Kombinační hrou jsme se dostávali do šancí, ale pozorná obrana a vynikající gólman domácích dlouho odolávali. V 18. minutě kapitán Janoušek prostřelil vše před sebou a vyrovnal na 1:1. Těsně před poločasem Hromádka napřáhl z levé strany ještě před velkým vápnem a nádhernou křížnou střelou dostal podolský tým do vedení - 1:2.
Druhý poločas jsme stále více domácí přehrávali, ale naráželi jsme na výborného gólmana Lipenců. Jednou mu pomohla tyč, následně dokonce zlikvidoval i penaltu. Lipence využívali každou naší ztrátu míče k rychlým protiútokům, ale nebezpečné hroty domácích dnes skvěle hrající obrana dokázala ubránit. A protože jsme spoustu šancí zahodili, zůstalo skóre na nejtěsnějším rozdílu.
Zasloužená výhra, i když soupeř nám nedaroval tři body zadarmo. I přes nepřesnou mušku jsme dnes byli lepším týmem a tři body vezeme na Kavčí Hory.