VÝHRA S KAŇKOU
10. 06. 2014

TJ Chodov JM - AFK Slavoj Podolí Praha 2:8 (0:2) hřiště Chodv - Volkovova, tráva, neděle 8.6.2014 -17:00 HR Bujas, diváků 40

Tuto neděli jsme zajížděli na hřiště posledního Chodova. Po minulém utkání ne zrovna v nejlepší náladě,ale s očekáváním, že si tu náladu vyzpravíme. Ale problém nastal už před utkáním...Nastoupili jsme v jedenácti lidech. Utkání jsme měli pod kontrolou, rozdíl v kvalitě obou mužstev byl více jak patrný. Jen laxnost, pomalost a neefektivita nás obrala o lepší skóre.V prvním půli jsme soupeře přehrávali, ale zároveň hru špikovali dlouhým taháním míče, ospalostí v rozehrávce, nenabízením se.Proto jsme v poločase šli do kabin jen s dvougólovým náskokem.

Druhá půle začala o něco lépe. Přidali jsme góly, ale hra stále nebyla ono. Nicméně černá kaňka utkání přišla v 63. minutě. Konvalina šel do souboje s domácím golamanem neohroženě, ale ten měl k míči dále a jejich poměřování sil skončilo pokutovým kopem, žlutou kartou, ale bohužel hlavně zlomenou nohou našeho hráče. Pro hráče jsme následně přivolali RZZS, která ho odvezla na další vyšetření. Bohužel nakonec jak  se ukázalo dopadlo to ještě hůře než vypadalo - zlomenina holení i lýtkové kosti. Nezbyde než Michalovi popřát brzké uzdravení, snad bez dalších následků. Situaci komentoval hráč domácích Lodin, již vystřídavší, tak nesouhlasně a vehementně, že dostal na cestu do kabin přídavek v podobě červené karty. Kdo byl na utkání, udělá si názor sám. Utkání se pak relativně v klidu dohrálo, my jsme nakonec přidali další branky a tři body putují na Kavčí Hory. Utkání řídil svým metrem rozhodčí Bujas. Utkání ukázalo, že mužstvo je schopno předvádět pohledné akce, ale bez koncetrace na hru a docházku na tréninky a zápasy to půjde jen s mužstvy ze spodu tabulky. Kvalita sama bez kvantity bohužel nestačí....