U17 - PŘÍPRAVA V PLNÉM PROUDU
U17 - PŘÍPRAVA V PLNÉM PROUDU
29. 08. 2016

U17 - PŘÍPRAVA V PLNÉM PROUDU

INFO Z PŘÍPRAVY

Po náročném a kvalitním soustředění, které jsme absolvovali v příjemném areálu v Jiřicích, přišly na řadu také přípravné zápasy před podzimní sezonou.

 

Slavoj Podolí – SK Dolní Chabry 3:1

První přípravné utkání v nové sezóně jsme odehráli na domácí půdě. Ještě jsme cítili v nohách tréninkové dávky ze soustředění a navíc za obrovského vedra neměl ani jeden tým nikoho na střídačce, takže všem rychle docházely síly.  I přes spoustu nepřesností a úspornému pohybu jsme měli míč častěji na kopačkách a vytvářeli si šance, které jsme nebyli schopni proměnit v góly, ať už kvůli pomalému nebo nepřesnému zakončení. Díky změnám v sestavě jsme se druhý poločas přeci jen dokázali přehrávat hostující obranu a přidali i góly. Herní projev odpovídal prvnímu zápasu. I přes to, že jsme nebyli v kompletní sestavě, našlo se několik nedostatků, na kterých je potřeba zapracovat.

 

Olympia Šeberov – Slavoj Podolí 2:3

I druhý zápas se povedl výsledkově. Nicméně do kvalitní hry, kterou bychom chtěli předvádět v mistrovských utkáních, to mělo daleko. Menší rozměry hřiště vedly ke spoustě soubojů a samozřejmě bylo málo prostoru pro kombinaci po zemi. První poločas se nám povedl lépe, dokázali jsme dát tři góly, především Xaviho parádní gól vyhnal všechny pavouky ze šibenice domácí branky. Druhý poločas jsme začali točit sestavou a už jsme se do šancí dostávali jen s obtížemi. Měli jsme k dispozici více hráčů než v prvním utkání, i když ani tentokráte jsme nebyli kompletní, ale alespoň byl prostor, vyzkoušet hráče na různých postech. Už se nám začíná tvořit kostra týmu, na které bychom chtěli stavět. Do mistrovských zápasů ještě máme čas doladit formu a věříme, že se vstup do sezony podaří.

FOTBAL NA PODOLÍ PODPORUJÍ