MUŽI A - POHODOVÁ VÝHRA
12. 11. 2015

SLAVOJ PODOLÍ - ÚJEZD P4 4:0 (2:0)

V posledním domácím zápase jsme se za krásného fobtalového počasí utkali s týmem Újezda Prahy 4, který před utkáním okupoval předposlední příčku. Nicméně jsme soupeře rozhodně nechtěli podcenit, jelikož jsme s ním v minulé sezóně odehráli dva vyrovnané zápasy. Od první minuty jsme měli převahu co se týče držení míče, ale do první vyložené šance se dostali hosté, kdy samostatný únik famózně zlikvidoval Vondrka. Po pár dalších minutách, konkrétně v 16. minutě, jsme šli do vedení, kdy se po rohovém kopu prosadil hlavou Jůzek. O další znepokojení před naší brankou se hosté postarali o chvíli později, ale Vondrka řekl “ne” a skutečně, ten den nic za jeho záda neprošlo. Do poločasu se výsledek podařilo ještě navíšit, kdy se v 43. minutě po křídelní akci opět prosadil ve vápně Jůzek. Do druhý půle jsme šli bez větších nervů, jelikož dosavadní průběh zápasu jsme měli pod svou kontrolou. V 55. minutě se z dalšího rohového kopu prosadil Červenka a definitivní tečku za zápasem obstaral v 65. minutě střelou z poza vápna Mráček.

Do konce zápasu se už nic zajímavého nepřihodilo, a tak konečný výsledek byl 4:0 pro domácí.

Branky: Jůzek 16’, 43’, Červenka 55’, Mráček 65’

AFK Slavoj Podolí Praha x Újezd Praha 4 4:0 (2:0)

Vondrka- Sulek, Zezula, Hrubý, Veverka - Mráček (70’ Fejtek), Červenka, Bednář, Perl (65’ Pinkava), Janovský (55’ Svoboda L.) - Jůzek