hlavní strana » Aktuální novinky

Autor: Michal Trojan | Datum: 13.09.2019 | Zdroj fotky:

U15 - ZVYKÁME SI NA VELKÉ HŘIŠTĚ

FC TEMPO PRAHA - SLAVOJ PODOLÍ 4:1 (3:0)

Hned v prvním mistrovském zápase jsme vyjížděli na Lhotku, kde nás čekalo derby s Tempem. První poločas bylo znát, že domácí mají více zkušeností s velkým hřištěm. Naše hra byla zbytečně komplikovaná, plná nepřesností a nedotažených akcí. Dva ze tří poločasových gólů jsme soupeři nabídli jako na zlatém podnosu úplně zbytečnými individuálními chybami.

Ve druhém poločase naše pokyny padly na úrodnou půdu, kluci začali být důrazní v osobních soubojích a najednou z toho byla naše optická převaha. Bohužel nám zatím chybí lepší řešení šancí a kvalitnější finální přihrávka. Domácí sice ještě jednou využili brejkovou situaci, ale poslední slovo jsme měli my, kdy se z trestného kopu parádně trefil do šibenice Tomsa a stanovil tak konečné skóre 4:1 pro Tempo. Výsledek odpovídá průběhu zápasu a nezbývá než uznat, že soupeř byl lepší.

Postupně se na velkém hřišti zlepšujeme, ale musíme být trpěliví, ještě nám to chvíli bude trvat, než si na vše zvykneme. Domácí zápas s Bílou Horou bude snad z naší strany už zase o něco kvalitnější…