hlavní strana » Aktuální novinky

Autor: Michal Skružný | Datum: 26.10.2016 | Zdroj fotky:

U8 - SKVĚLÝ ZÁPAS S DUKLOU JM

DUKLA JM - SLAVOJ PODOLÍ 17:19

  Sobotní zápas proti Dukle byl jeden ze zápasů,  na který byla radost  se koukat. Na obou hřištích se jednalo o velmi vyrovnaný souboj a Slavojačci opět prokázali že když se dobře vyspinkaji , tak to prostě jde. Když mi maminka našeho kapitána den před zápasem volala že má kašel řekl jsem nevadí půjde do branky. V telefonu bylo chvilku ticho a pak věta " Trenére to teda nevím",  ale já věděl ze soustředění že to udělat mohu a Chladič celý zápas chytal skvěle! Také na druhém hřišti náš malý "Petr Čech" Jenda Linhart v bráně pouze začal a na druhou půl hodinu už motal nohy obráncům soupeře jako útočník. Na jeho místo zas po delší době mezi tři tyče nastoupil Josífek Felfel a vůbe c nezklamal. Naše mužstvo má jednu velkou výhodu, můžeme na zápas postavit dva vyrovnané týmy. Já tedy nevím například co dělal Vítek Rousek přes léto,  ale musel chodit s balónem snad i spát , protože jeho hra se mi hrozně líbí a mohu klidně říct že se stal oporou týmu. Dominik Fojtík to je příběh sám o sobě, když vidím jak z obrany doslova prolítne před bránu soupeře a tam to nenapalí jako blázen,  ale zvedne hlavu a přihraje hráči v lepším postavení, to mi prostě jihne srdíčko jak dívence na prvním rande. Ono se možná na první pohled nezdá,  ale kluci jako Honza Zvoník, Luky Řezníček, Kuba Kysela nebo i Terezka odvádějí pro tým hrozně moc práce v oso bních soubojích a připravují pozice pro naše střelce typu Kryštofa, který když mu rána sedne,  tak jsou to krásné góly. Premiéru si v našem dresu odbyl Mateo a s jeho výkonem jsem byl maximálně spokojen. Za tento zápas si pochvalu zaslouží všichni naši hráči a i když jsem jmenoval jen některé pozorně sleduji všechny . Když se dá do zápasu pohyb a nasazení je to prostě v podání našich dětí pěkný fotbal.